10 března 2013

Rudolf na Society6!


Skáču radostí. Okusuji si nehty nervozitou. Jsem vzrušenej jako Jack Russel, který se právě dozvěděl, že půjde ven na procházku! Začal fungovat můj první celosvětový E-shop! Stal jsem se součástí uměleckého komunitního webu Society6!


Nyní si moji práci můžete zakoupit na tričkách, taškách, mikinách, polštářcích a na obalech pro mobily a notebooky. Můžete si bez problémů objednat reprodukce na plátně či papíře a to rámované i nerámované a mnoho dalšího.

Z vlastní zkušenosti vím, že je pro mě problém si cokoliv objednávat přes internet a to zvláště platí pro zahraniční e-shopy. Kdo tedy chce, tomu můj asistent Ronaldo usnadní práci. Pište mu svá přání na: brancovsky.objednavky (@) gmail.com

Vyberte si produkt dle libosti a objednejte ZDE! Posílají práce do celého světa!

Nakonec velmi vřelé poděkování jednomu člověku, který mi tímto směrem prosekal a stále prosekává cestu. Lukáš Brežák alias Surgery Minor Kunst. Díky doktore, tvoje otevřené srdce směrem k ostatním umělcům opravdu léčí!Navštivte dále čerstvě vzniklý e-shop mého kamaráda, fotografa, který si říká Taka Tuka. Jeho foto krajiny na plátně jsou nádherné a můžou se vám domů hodit!

1 komentář: